Montaż

DLA KLIENTA
& INSTALATORA

Panele SolaRay przeznaczone są do ogrzewania domów, mieszkań i innych pomieszczeń użytkowych jako jedyny, niezależny system lub jako układ dodatkowy wspomagający istniejącą już instalację grzewczą. Grzejniki te to innowacyjna, ekologiczna metoda ogrzewania całych budynków. Nie są to urządzenia montowane jako elementy dekoracyjne wnętrza, które często montujemy na ścianach, a po kilku dniach zastanawiamy się po co one tam wiszą. Choć trzeba obiektywnie przyznać, że niektóre propozycje swoim designem zapierają dech w piersiach. Panele SolaRay działają na zasadzie emisji delikatnego i bezpiecznego długofalowego promieniowania podczerwonego. Długa gwarancja. Montujemy i zapominamy o temacie. Ma działać i grzać. Trudno znaleźć podobną ofertę. Zalecamy montaż do sufitu, gdyż to usytuowanie daje możliwość najbardziej efektywnego działania i pokrycia największej powierzchni pomieszczenia. Optymalny zakres wysokości montażu na suficie: 2,4 - 3,0 m 

 

Budowa panela

RODZAJE PANELI
Wymiar (cm) Moc (W)
60 x 60
60 x 90
60 x 120
60 x 180
200 / 250
300 / 375
400 / 500 / 750
600 / 750 / 1000
 
Do mocowania paneli zalecamy stosowanie śrub przeznaczonych do danej powierzchni - kołki rozporowe do materiałów pełnych, wkręty do drewna, kotwy do płyt gipsowo-kartonowych.
Montaż do płyt gipsowo-kartonowych

 

 Panele SolaRay przeznaczone są do montażu wewnątrz budynków wszędzie tam gdzie potrzebne jest ciepło - domy, domy szkieletowe KAN (domki kanadyjskie), mieszkania, biura, szpitale, korytarze, magazyny, garaże, warsztaty, domki letniskowe, szatnie, zakłady kosmetyczne i fryzjerskie, kluby joga itp. Mogą być montowane w pomieszczeniach o podwyższonej wilgotności wymagających większej wentylacji typu pralnia, łazienka, basen, sauna. Są dużo bardziej efektywne niż tradycyjne metody grzewcze w miejscach gdzie są przeciągi i duże przeszklenia. Dobrze sprawdzają się w pomieszczeniach o sufitach wyższych niż standardowe. Inteligentny dom, dom szkieletowy, sufity podwieszane, poddasze użytkowe- to miejsca gdzie nasze panele pasują idealnie.

 

Aby system ogrzewania działał efektywnie należy właściwie dobrać moc grzewczą do kubatury, którą chcemy ogrzewać.

asd
Kilka wskazówek, które pomogą Państwu
właściwie dobrać moc i ilość paneli.
asd
Zobacz całą ofertę
Zapraszamy

do zapoznania się
z pozostałymi grzejnikami z naszej oferty

Odwiedz nasze Allegro
Zapraszamy